gaisa trice Šī gada 5.novembrī jau otro gadu norisinājās jauno mūzikas izpildītāju konkurss „Gaisa Trīce”, kuru organizēja Ikšķiles jauniešu dome, iesniedzot projektu Ikšķiles novada pašvaldības jauniešu projektu konkursā un iegūstot finansējumu konkursa realizācijai. Konkurss Ikšķiles tautas namā šogad pulcēja jaunos mūziķus no Ogres, Gulbenes, Rīgas, Ilūkstes un Viesītes, kuri cīnījās par galveno balvu – dziesmas ierakstu profesionālā studijā.

Šogad 8 konkursa dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija diriģents Edgars Vītols, mūzikas pedagoģe, pārzinātāja un Ikšķiles novada pārstāve Linda Ivanova un dziedātāja, „Ghetto Faktors” uzvarētāja Kristīne Prauliņa. Žūrija atzina, ka dalībnieku sniegums bija līdzvērtīgs un grūti bija noteikt uzvarētāju. Žūrijas pārstāvji arī uzslavēja konkursa organizatorus par iniciatīvu un ieguldījumu jauniešu attīstībā, sniedzot iespēju pierādīt sevi mūzikas jomā.

Žūrijas kopvērtējumā 1.vietu un galveno balvu saņēma grupa „Higher State of Mind” no Gulbenes. 2.vietā ierindojās grupa J.E.E.B. no Ogres, bet 3.vietā – soliste Alise Sedola no Ogres. Solistes Alises Žukovskas (Ogre) sniegums tika novērtēts ar konkursa organizatoru simpātiju balvu. Pārējie konkursa dalībnieki saņēma Pateicības un sponsoru sarūpētās balvas.

IMG 7902 IMG 7978 IMG 7899

Gaiss Ikšķilē tika satricināts, bet tas nebūtu iespējams bez sponsoru atbalsta. Organizatori pateicas arī konditorejai Rūberts, ūdens atpūtas centram „Spadrops”, „Ozoliņa konditorejai”, „DigitalaPele” un „RECmode” par tehnisko atbalstu un balvu fonda veidošanu.

Ikšķles jauniešu organizatoru komanda cer, ka „Gaisa Trīce” kļūs par tradīciju gan Ikšķiles novadam, gan jaunajiem mūziķiem visā Latvijā!
 

 

Laura Andrijonoka
IKjauniešu domes pārstāve