Plakats jauniesu ideju konkurss drukai RGB Jau trešo gadu tiek izsludināts jauniešu projektu konkurss, kurā var piedalīties Ikšķiles novada jaunieši vai neformāla jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Jauniešu projektu konkursu organizē Ikšķiles novada pašvaldība, lai sniegtu iespēju jauniešiem īstenot savas idejas.

Jauniešu projektu konkursa mērķis ir veicināt Ikšķiles novada jauniešu iniciatīvu realizēšanu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē. Projektu konkursā var piedalīties ikviens Ikšķiles novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Maksimālais piešķirtā finansējuma apjoms vienam projektam ir 500 EUR.

 

Lai palīdzētu jauniešiem projektu pieteikumu sagatavošanā, arī šogad tiks organizētas projektu pieteikuma aizpildīšanas apmācības - 16. februārī plkst. 19:00 Jauniešu telpā (Birzes ielā 33A, 2.stāvā, Ikšķilē). Tāpat ir sagatavoti ieteikumi jauniešu projektu konkursa gan pieteikuma veidlapas, gan atskaites aizpildīšanai.

Pagājušajā gadā konkursa ietvaros tika saņemti seši projektu pieteikumi, no kuriem četri tika apstiprināti – vides instalācija “Zvaigznāji skolā”, karjeras atbalsta seminārs “Ikšķiles novads kadrā”, pašizaugsmes treniņš “JĀdara!” un jauno izpildītāju konkurss “Gaisa trīce”. Kā atzīst pagājušajā gada projekta īstenotāji, tad vislielākā vērtība ir gūtā pieredze un pašvaldības atbalsts projekta īstenošanas procesā. Kristiāna Freidenfelde: “Bija salīdzinoši viegli organizēt šādu treniņu, jo iesaistītās puses (Ikšķiles pašvaldība, novada skolas, Veselības un sociālo lietu pārvalde, treneri u.c.) bija ļoti atsaucīgas un pretimnākošas.” Savukārt konkursa “Gaisa trīces” organizatori Ikšķiles novada jauniešu dome uzsver, ka iepriekš gūtā pieredze atviegloja organizatorisko darbu un cer, ka jauno mūzikas izpildītāju konkurss varētu kļūt par tradīciju Ikšķiles novadā, jo ir jaunieši, kuri gatavi to organizēt, jaunie mūziķi, kuri vēlas piedalīties un pašvaldība, kura ir gatava atbalstīt. IKŠĶILE VAR! JAUNIEŠI VAR! Līdzīgas atziņas snieguši arī karjeras atbalsta semināra organizētāji - Ogres tehnikums, kas projekta īstenošanā radis ideju turpināt šāda formāta praktiskos seminārus gan foto jomā, gan papildinot ar video darbiem.

Tev ir ideja, mums resursi!

Piesakies līdz 1. martam un tiec pie 500EUR savas idejas īstenošanai.

Ja Tev ir ideja, bet nezini, ko darīt tālāk, raksti vai nāc uz pašvaldību un mēs Tev palīdzēsim!

 

Kontaktinformācija:

Agnese Jankuna

Ikšķiles novada pašvaldības

Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītāja

Peldu iela 22, Ikšķile, LV-5052, 304 kab.

Mob. 26314619

E pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Konkursa nolikums: http://ikjauniesi.lv/index.php/konkurss

Pielikumi:
Download this file (Pieteikuma veidlapa.doc)Pieteikuma veidlapa.doc[ ]66 kB