SUP poster page 001

Tas notiks tepat Iksķilē.  Izmanto iespēju satikt jaunus draugus, izstāstīt savu biznesa ideju profesionāliem palīgiem, attīstīt to un iegūt balvu, lai to realizēt. 

2017.gada 8.-10.martā Stockholm School of Economics in Riga sadarbībā ar Tallinn University un Kymenlaakso University of Applied Sciences, projekta Startup Passion ietvaros, organizē 24 stundu Hackathon, kas šogad notiks Ikšķilē, viesu namā “Turbas”.

Startup Passion ir starptautisks projekts, kurā aicināti piedalīties dalībnieki no Latvijas, Igaunijas un Somijas. Lai piedalītos, svarīgi ir divi faktori – vēlme kļūt par uzņēmēju un spēja komunicēt angļu valodā. Projekta laikā dalībniekiem tiek nodrošināta bezmaksas apmācības, uzturēšanās, ēdināšanas un ceļa izmaksas.

Hackathons ir projekta pirmais posms, kurā 24 stundu laikā dalībniekiem būs iespēja attīstīt savu biznesa ideju, atrast komandas biedrus, vai pievienoties kāda cita dalībnieka idejas realizācijā. Projekta ietvaros visa gada garumā notiks vairāki apmācību posmi, kas noslēgsies gada beigās ar dalībnieku prezentācijām žūrijas un investoru priekšā. Pirmās vietas ieguvējs iegūs EUR 5000 savas idejas attīstīšanai.

Pieteikties var http://www.startuppassion.eu/