Klimata vēstnesis

Gaidot starptautisko akciju Zemes Stunda 2017, Pasaules Dabas Fonds kopā ar “Tetra Pak” izsludina konkursu “Klimata vēstnieks 2017”, kurā ikviens ir aicināts pieteikt Latvijas iedzīvotājus, kuri ikdienā sniedz ieguldījumu vides aizsardzībā un uz to rosina arī apkārtējos. Pieteikšanās beigu termiņš – 6. marts.

„Vides jautājumiem ir aizvien būtiskāka loma arī “Tetra Pak” korporatīvajā ikdienā.  Mēs neatlaidīgi cenšamies sasniegt aizvien labākus rezultātus – samazināt enerģijas un izejmateriālu  patēriņu, izmantot atjaunojamus resursus, veicināt efektīvu produkcijas transportēšanu, samazināt pārtikas atkritumu apjomus un domāt par iepakojuma pārstrādi.  Bet, vai pircējs domā par klimata pārmaiņām, kad veikalā izvēlas, piemēram, pienu, jogurtu vai sulu? Var šķist, ka mazās ikdienas izvēles neko neietekmē, tomēr tieši tā ir iespējams sasniegt labus rezultātus. Mēs, “Tetra Pak”, kopā ar Pasaules Dabas Fondu vēlamies pateikt paldies īpašajiem – „Klimata vēstniekiem” - , kas ar savu apņēmību un izdomu ir labākais piemērs citiem! Katrs no mums var izaicināt sevi mainīt vismaz dažas ikdienas izvēles, lai veidotu pasauli labāku!” stāsta “Tetra Pak” Baltijas projektu vadītāja vides jautājumos Marija Slaidiņa.

Konkursam ir divas nominācijas. “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks”, kurā var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš piekopj videi draudzīgu dzīvesveidu, un “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā” – var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš ir guvis būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot līdzcilvēkus. Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā “Ceļotājs”.

Konkursa uzvarētāji tiks godināti akcijai “Zemes Stunda” veltītajā koncertā, kurš notiks 25. martā.

Ar pilnu konkursa nolikumu iespējams iepazīties Pasaules Dabas Fonda mājaslapā www.pdf.lv