Izrāviens AFIŠASadarbojoties Ogres, Lielvārdes un Ropažu uzņēmēju biedrībām ar Ogres pašvaldību tiek organizēts jauniešu izaugsmes un uzņēmējdarbības potenciāla attīstīšanas programma "Izrāviens". 

Programma paredzēta jauniešiem, kam ir interese par uzņēmējdarbību, arī bez iepriekšējas pieredzes un specifiskām zināšanām. Tā norisinās 3 posmos, tās izveide un izvērtēšana notiek sadarbībā ar augstskolu SSE RIGA un uzņēmējiem. 

Programmā plānotas  tikšanās ar mentoriem,apmācības Somijā,  iedvesmas stāsti no jauniešiem un iedvesmas konference finālā, kur uzstāsies veiksmīgi un sabiedrībā atpazīstami uzņēmēji, kā Cherry Picking, PIPARMĒTRA u.c. uzņēmumu dibinātāji,  lai iedvesmotu jauniešus īstenot savas idejas dzīvē!  Galvenā balva – 500 EUR idejas īstenošanai dzīvē, kā arī vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Programmas mērķauditorija ir vidusskolas, tehnikumu jaunieši vecumā no 15-19 gadiem (dalība komandās 2-4 cilvēku sastāvā). 

Programma patiešām ir lieliska iespēja jauniešiem izmēģināt savus spēkus uzņēmējdarbībā, iegūt pieredzi, zināšanas,  vērtīgus kontaktus uzņēmēju vidū un lieliskas balvas, kā arī iespēju doties uz starptautiskām  apmācībām Somijā! 

Pieteikuma anketas saite: 

https://goo.gl/slUErl  

Vairāk informācijas par programmu, aktualitātes atrodamas šeit: https://www.facebook.com/programmaizraviens