smu pav gadatirgus 17 keyvisual 4 CopyŠonedēļ divas dienas - 10. un 11. martā biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija organizē Pavasara skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu, kas norisināsies tirdzniecības centrā Domina Shopping. 

 

Aicinām ikvienu ieraudzīt skolēnu radošās, inovatīvās idejas, iegādāties dažādus produktus un iegūt pavasarīgu prieku!

 

Tirdzniecības centra Domina Shopping direktore Dina Bunce: “Sākoties mūsu un Junior Achievement otrajam sadarbības gadam, esam ļoti gandarīti par jau kopā paveikto un arī turpmākajiem projektiem, kas veicinās jaunās paaudzes uzņēmējdarbības iemaņu un talanta attīstību. Priecājamies uzņemt pie mums ciemos jaunos biznesmeņus un ražotājus no visdažādākajām Latvijas skolām. Un novēlam ikkatram gadatirgus dalībniekam izmantot visas šī pasākuma sniegtās iespējas, asinot savas personīgās pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes, kā arī gūstot pieredzi un iedvesmu gan no saviem konkurentiem, gan arī reālajiem Domina Shopping veikaliem.”

Gadatirgus ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 8 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts, Komerciālākais produkts un Uz zināšanām balstīts produkts, kā arī šogad nākusi klāt vēl viena jauna nominācija — Sociālo mediju komunikācijas balva, kurā uzņēmumu komunikāciju digitālajā vidē vērtēs Draugiem Group satura mārketinga komanda.

Gadatirgus tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

SMU Pavasara gadatirgu atbalsta Swedbank un Rīgas dome, informatīvi atbalsta portāli inbox.lv, spoki.lv, un tiešsaistes sociālā tīmekļa vietne draugiem.lv, kā arī izdevniecība Dienas Mediji.