DSC 0197 Skolēnu pavasara brīvlaikā Ikšķiles novada jauniešiem bija iespēja kopā ar Salaspils un Olaines novadu jauniešiem piedalīties neformālās izglītības apmācībās „Out of frame” par līderības un komandas darba prasmju attīstību.

 

Trīs dienu laikā, pieredzējušu neformālās izglītības treneru vadībā, jaunieši apguva zināšanas un prasmes par komandas veidošanu, aktīvu līdzdalību, līderību, kā arī kopīgi ģenerēja jaunas idejas par jauniešu iespējām novados. Pirmā diena tika veltīta saliedēšanās aktivitātēm, kas noslēdzās ar "PaVasara šovs 2017", kurā tika izrādīti dažādi jauniešu talanti: dziedašāna, repošana, dejas, teātris, kāršu triki utt. Otrā diena tika veltīta komandas, motivācijas un līderības prasmju attīstībai, bet trešajā dienā jaunieši strādāja pie savu ideju īstenošanas. 

Jaunieši ir gandarīti par dalību apmācībās, jo pavasara brīvdienas ir pavadītas lietderīgi un kopā ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no kaimiņu novadiem, ir iegūta izpratne par aktīvas līdzdalības nozīmīgumu un iedvesma ideju īstenošanai savās pašvaldībās.

Jaunieši pie saviem ieguvumiem min:

  • Ieguvu daudz jaunas informācijas, īpaši par motivāciju un līderību. Noteikti pielietošu šīs prasmes nākotnē un mācīšu tās citiem. Sapratu, ka  nav jābaidās no idejas, kas ienāk tev prātā! Tā jārealizē! Apmācības bija vienkārši kolosālas, tiešām daudz un produktīvi visi strādājām.
  • Sapratu, cik nozīmīgi ir strādāt komandā, jo saliekot kopā vairāk galvas ir labāks rezultāts.
  • Uzzināju par iekšējo un ārējo motivāciju, kā arī kādas rakstura īpašības ir nepieciešamas līderim. Es iemācījos strādāt komandā un motivēt sevi sasniegt nospraustos mērķus!
  • Uzlaboju komunikācijas un līderības prasmes, kā arī ieguvu jaunus draugus.
  • Iemācījos kā veiksmīgi prezentēt savu ideju, guvu zināšanas par motivāciju un emociju kontroli. Guvu daudz pozitīvas emocijas!

kolaza 2diena2 oof 1.diena vakara kolaza

Apmācības organizēja Olaines, Salaspils un Ikšķiles novadu pašvaldības.