EU Identity 16. maijā no plkst. 10:00 - 18:00, Ķekavas kultūras namā (Gaismas ielā 17, Ķekavā), “Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs” Town twinning programmas projekta "Challenges to Europe - to Understand and Overcome Together" ietvaros organizē starptautiska mēroga konferences otro ciklu “European and national identity”.

Konference norisināsies trīs daļās: Pieredzes stāsti, radošās darbnīcas un konferences noslēgums. Šīs konferences mērķis ir Eiropas kopīgās identitātes meklējumi caur dažādu Eiropas tautu vērtībām.

Dalībai konferencē aicinām ikvienu ES iedzīvotāju, kas sasniedzis vismaz 15 gadu vecumu.

Konference notiek angļu valodā (tulkošana netiek nodrošināta). Konferences dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana (pusdienas un kafijas pauze). Dalība konferencē ir bez maksas.

Pieteikumu iesniegšana līdz 10. maijam (ieskaitot). Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi, līdz 12. maijam.

Pieteikuma anketa: http://ej.uz/Konference_ESidentitate

Jautājumu gadījumā sazināties ar Lindu Vaškevicu - Veitu, T. 28633004, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt." target="_blank" style="color:rgb(17, 85, 204)">e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. https://www.facebook.com/events/586338868239378/