BD labs pasakums

Aicinām atsaukties BRĪVPRĀTĪGOS, kuri vēlētos līdzdarboties novadu svētku organizēšanā!

9.-10. jūnijam tiks svinēti ikgadējie Ikšķiles novada svētki “LABS paSĀKUMS!”. Kā ierasts, Ikšķiles novada svētkos būs iespēja redzēt krāšņus koncertuzvedumus, piedalīties sportiskajās aktivitātēs un lielās balvas atrakcijās Dubkalnu karjerā, doties svētku gājienā, sacensties neparasto peldlīdzekļu regatē.

Brīvprātīgo jauniešu palīdzība un iesaiste nepieciešama:

  • info telts darbībai;
  • svētku gājienā;
  • sporta aktivitāšu norisē, t.sk. neparasto peldlīdzekļu regatē;
  • koncerta organizēšanā;
  • u.c.

Brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas pusdienu pakas, kā arī iespēja tikt pie īpašajiem Ikšķiles suvenīriem un T krekliem, bet pats galvenais gūt pieredzi un praktiskās iemaņas svētku organizēšanā.

Brīvprātīgo darbu iespējams veikt Ikšķiles novada brīvprātīgā darba sistēmas ietvaros, saņemot brīvprātīgā darba uzskaites grāmatiņu, krājot stundas un saņemot apliecinājumu reizi gadā īpašā Brīvprātīgo godināšanas pasākumā. Apliecinājumā tiks norādītas iegūtās prasmes, iemaņas un jauniegūtā darba pieredze, kuru oficiāli var pievienot savam CV.

Pieteikšanās līdz 30.maijam, aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/5r5t5K5jUo1ijgMu2

Vairāk informācija, sazinoties ar brīvprātīgā darba koordinatori Agnesi Jankunu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26314619).

Brīvprātīgais – ieguvējs šodien un rīt!