IMG 1637 Jau otro gadu Ikšķiles novada pašvaldībā sadarbībā ar Ogres bridža klubu jauniešiem ir iespēja apgūt sporta bridžu. Katru ceturtdienas vakaru Veselības veicināšanas centra telpās pulcējas gandrīz 10 jaunieši, kas sevi jau vairākkārtīgi apliecinājuši dažādos turnīros. 19.maija pēcpusdienā uz sezonas noslēgumu pulcējās jaunieši, lai savas prasmes apliecinātu paraugspēlē.

 

Ko par aizvadīto sezona saka paši jaunieši?

"Ikšķiles bridža komandai pēdējā gada laikā ir bijuši gan augsti sasniegumi, gan arī neveiksmes. Kopumā rezultāti vērtējami pozitīvi un arī esam iemācījušies daudz jauna.

Pirmais mūsu kopīgais turnīrs bija Druvas Dūzis 2017. Šajā turnīrā mums gāja ļoti labi, kaut gan bija jāspēlē pret pieaugušajiem. Turnīrs gāja trīs dienas, vislabāk veicās pirmajā. Trešajā dienā bija komandu turnīrs. Tas ir ļoti interesanti, jo punktus jāskaita kopā, un rezultāta atkarīgs no abiem pāriem. No šīm sacensībām ļoti daudz iemācījāmies, jo varējām spēlēt pret spēlētājiem ar lielāku pieredzi.

Savukārt RTU kausa prāta spēlēs piedalījās Emīls, kurš ieguva augsto 6. vietu.

Šovasar mūsu komanda dosies uz bridža nometni Saldus rajonā ”Juku dzirnavas”, kur ceram labi pavadīt laiku spēlējot bridžu, un protams atpūsties no ikdienas rutīnas. Kā arī neiztikt bez jauna iemācīšanos. Cīnīsimies par labākajiem rezultātiem sāncensībās!

Kā arī šovasar viens no mūsu komandas spēlētājiem dosies uz turnīriem Turcijā. Komandu turnīrā spēlēs pārī ar meiteni no Saldus. Cerams, ka brauciens izdosies un cerēsim uz labākajiem rezultātiem, un vietas izbaudīšanu!

Mūsuprāt bridžs ir ļoti interesanta spēle, kas domāta visiem, bez vecuma ierobežojuma. Bridžs ir vērtīgs, jo trenē cilvēka intelektu, kā arī atļauj labi aizpildīt laiku. Kaut gan sākām spēlēt tikai gadu iepriekš, mēs jau esam spējīgi spēlēt pret pieaugušajiem bez lielām grūtībām. Iesakām pievienoties bridža spēlei, un gaisīsim jaunos spēlētājus septembrī!"

 Markuss Gustavs Ķēniņš

 

Īpašs paldies trenerei Antrai Ilziņai par apmācību organizēšanu un bridža popularizēšanu Ikšķiles novadā!

 

IMG 1608 IMG 1626 IMG 1643